אסף שמואלי

אודות המשבריסט

אנחנו חיים בעידן של שיימינג ובכל יום עסק, מותג, אישיות ציבורית או אדם פרטי הופכים למטרה לשיימינג ושיימינג יכול להפוך למשבר.

שמי אסף שמואלי ואני יועץ תקשורת, שפיתח מומחיות בטיפול בשיימינג ובניהול משברים ברשתות החברתיות. כבעלים של CommentSense New Media אני מספק פתרונות עבור מותגים גדולים וגם עסקים קטנים, שמאפשרים להם להתמודד וגם למנף את האתגרים שמציבים הגולשים ברשת.

הקמתי את בלוג המשבריסט כדי לחלוק את הידע שפיתחתי וכל המידע שנמצא בבלוג מתבסס על מחקר שביצעתי ועל תובנות שגיבשתי מטיפול וממעקב אחר עשרות מקרי שיימינג.

אתם מוזמנים לפגוש את התובנות האלו כאן בבלוג או בעמוד הפייסבוק של המשבריסט. תוכלו גם להזמין הרצאות על משברים או על שיימינג וגם סדנאות היערכות למשברים. ניתן גם להזמין שירות ייעוץ בזמן התלבטות לפני משבר או במהלכו וגם להזמין חוות דעת מקיפה לצרכים משפטיים או לצרכי שיקוף ולמידה ממשבר שהיה.

ברוכים הבאים לבלוג היחיד בעברית שעוסק בשיימינג ומשברי רשת, אני מבטיח לכם שלושה דברים: זה הולך להיות מעניין, מקורי וחדשני.

המלצות

הרצאה בפאנזינג היתה מעניינת ומרתקת, הרצאה שפונה לכלל האוכלוסייה במיוחד בעידן בו תופעת השיימינג תפסה תאוצה כה גדולה. המרצה היה רהוט, מסקרן וקשוב לקהל המאזינים.

~ אושרת

פעם שניה בהרצאה סופר מעניינת של אסף. מסקרן, מעניין, מושך, ונשאר טעם של עוד…

~ גיל דור

הייתי בהרצאה בנושא שיימינג ב"מעגל עסקים במודיעין" היה מאלף

~ יואל רודובסקי

הייתי בהרצאה בנושא שיימינג ומאוד התרשמתי. חד ומרתק!

~ ניר גד

היכולת של אסף שמואלי להבין את הגולשים ולנסח תשובות כנות, אמפתיות ומותאמות לרשת החברתית, איפשרה לו לפתור תלונות מורכבות ולנהל בהצלחה את משברי הרשת הרבים שעברנו

~ חמי הרשקוביץ

בעקבות אירוע משפחתי שנערך בעסק פורסם פוסט ביקורת קשה ומעליב בקבוצת פייסבוק מקומית. הפוסט זכה גרם לנו תחושה קשה והעמיד אותנו במצב לא נעים בכלל. אסף שמואלי היה זה שניהל עבורנו את ההתמודדות עם אירוע השיימינג ועזר לנו להחזיר את אמון הלקוחות ולצאת מחוזקים

~ אלי ס.